Wersja |
Data zmiany |
Autor |
Opis |
Akcje |
2 |
2015-06-08 11:27:58 |
Dorota Zabrocka |
Pole _important wypełniono wartością 'true' Pole _important_till wypełniono wartością '2015-01-16 00:00:00' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
_important | puste | 1 | _important_till | puste | 2015-01-16 00:00:00 |
|
3 |
2015-06-11 08:38:39 |
|
Pole _important_till zmieniło wartość z '2015-01-16 00:00:00' na wartość pustą |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
_important_till | 2015-01-16 00:00:00 | puste |
|
4 |
2015-06-11 08:38:39 |
|
Pole _important zmieniło wartość z 'true' na 'false' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
_important | 1 | puste |
|
5 |
2015-06-17 12:34:30 |
Dorota Zabrocka |
Pole _important wypełniono wartością 'true' Pole _important_till wypełniono wartością '2035-01-16 00:00:00' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
_important | puste | 1 | _important_till | puste | 2035-01-16 00:00:00 |
|
6 |
2017-03-09 11:23:49 |
Dorota Zabrocka |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <b>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy</b></p> <ol> <li> Maciej Filipkowski – Przewodniczący Komisji</li> <li> Hanna Słomińska</li> <li> Marian Dera</li> <li> Adam Dębski</li> <li> Zdzisław Miętki</li> </ol> <p> <b>Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej</b></p> <ol> <li> Barbara Łangowska – Przewodnicząca Komisji</li> <li> Hanna Słomińska</li> <li> Małgorzata Szybowska</li> <li> Piotr Lubiński</li> <li> Sylweriusz Ronkowski</li> </ol> <p> <b>Komisja Rewizyjna</b></p> <ol> <li> Jan Błaszczyk – Przewodniczący Komisji</li> <li> Grażyna Lamczyk</li> <li> Zdzisław Miętki</li> <li> Daniel Urbanowicz</li> <li> Jan Zela</li> </ol> <p> <b>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury</b></p> <ol> <li> Mieczysław Krauze – Przewodniczący Komisji</li> <li> Adam Dębski</li> <li> Maciej Filipkowski</li> <li> Piotr Lubiński</li> <li> Daniel Urbanowicz</li> </ol> ' na '<p> <b>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy</b></p> <ol> <li> Maciej Filipkowski – Przewodniczący Komisji</li> <li> Hanna Słomińska</li> <li> Marian Dera</li> <li> Adam Dębski</li> <li> Zdzisław Miętki</li> </ol> <p> <b>Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej</b></p> <ol> <li> Barbara Łangowska – Przewodnicząca Komisji</li> <li> Hanna Słomińska</li> <li> Piotr Lubiński</li> <li> Sylweriusz Ronkowski</li> </ol> <p> <b>Komisja Rewizyjna</b></p> <ol> <li> Jan Błaszczyk – Przewodniczący Komisji</li> <li> Grażyna Lamczyk</li> <li> Zdzisław Miętki</li> <li> Daniel Urbanowicz</li> <li> Jan Zela</li> </ol> <p> <b>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury</b></p> <ol> <li> Mieczysław Krauze – Przewodniczący Komisji</li> <li> Adam Dębski</li> <li> Maciej Filipkowski</li> <li> Piotr Lubiński</li> <li> Daniel Urbanowicz</li> </ol> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy
- Maciej Filipkowski – Przewodniczący Komisji
- Hanna Słomińska
- Marian Dera
- Adam Dębski
- Zdzisław Miętki
Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej
- Barbara Łangowska – Przewodnicząca Komisji
- Hanna Słomińska
- Małgorzata Szybowska
- Piotr Lubiński
- Sylweriusz Ronkowski
Komisja Rewizyjna
- Jan Błaszczyk – Przewodniczący Komisji
- Grażyna Lamczyk
- Zdzisław Miętki
- Daniel Urbanowicz
- Jan Zela
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury
- Mieczysław Krauze – Przewodniczący Komisji
- Adam Dębski
- Maciej Filipkowski
- Piotr Lubiński
- Daniel Urbanowicz
|
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy
- Maciej Filipkowski – Przewodniczący Komisji
- Hanna Słomińska
- Marian Dera
- Adam Dębski
- Zdzisław Miętki
Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej
- Barbara Łangowska – Przewodnicząca Komisji
- Hanna Słomińska
- Piotr Lubiński
- Sylweriusz Ronkowski
Komisja Rewizyjna
- Jan Błaszczyk – Przewodniczący Komisji
- Grażyna Lamczyk
- Zdzisław Miętki
- Daniel Urbanowicz
- Jan Zela
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury
- Mieczysław Krauze – Przewodniczący Komisji
- Adam Dębski
- Maciej Filipkowski
- Piotr Lubiński
- Daniel Urbanowicz
|
|
7 |
2019-01-03 18:38:06 |
Dorota Zabrocka |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <b>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy</b></p> <ol> <li> Maciej Filipkowski – Przewodniczący Komisji</li> <li> Hanna Słomińska</li> <li> Marian Dera</li> <li> Adam Dębski</li> <li> Zdzisław Miętki</li> </ol> <p> <b>Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej</b></p> <ol> <li> Barbara Łangowska – Przewodnicząca Komisji</li> <li> Hanna Słomińska</li> <li> Piotr Lubiński</li> <li> Sylweriusz Ronkowski</li> </ol> <p> <b>Komisja Rewizyjna</b></p> <ol> <li> Jan Błaszczyk – Przewodniczący Komisji</li> <li> Grażyna Lamczyk</li> <li> Zdzisław Miętki</li> <li> Daniel Urbanowicz</li> <li> Jan Zela</li> </ol> <p> <b>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury</b></p> <ol> <li> Mieczysław Krauze – Przewodniczący Komisji</li> <li> Adam Dębski</li> <li> Maciej Filipkowski</li> <li> Piotr Lubiński</li> <li> Daniel Urbanowicz</li> </ol> ' na '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Jan Hintz - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brand </div> <div> 3. Karol Wołoszyk </div> <div> 4. Krystyna Czapiewska </div> <div> 5. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1.Mieczysław Krauze- Przewodniczący </div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Jerzy Dolny </div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' Pole _important_till zmieniło wartość z '2035-01-16 00:00:00' na '2039-01-16 00:00:00' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy
- Maciej Filipkowski – Przewodniczący Komisji
- Hanna Słomińska
- Marian Dera
- Adam Dębski
- Zdzisław Miętki
Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej
- Barbara Łangowska – Przewodnicząca Komisji
- Hanna Słomińska
- Piotr Lubiński
- Sylweriusz Ronkowski
Komisja Rewizyjna
- Jan Błaszczyk – Przewodniczący Komisji
- Grażyna Lamczyk
- Zdzisław Miętki
- Daniel Urbanowicz
- Jan Zela
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury
- Mieczysław Krauze – Przewodniczący Komisji
- Adam Dębski
- Maciej Filipkowski
- Piotr Lubiński
- Daniel Urbanowicz
|
Komisja Rewizyjna:
1. Jan Hintz - Przewodniczący
2. Michał Brand
3. Karol Wołoszyk
4. Krystyna Czapiewska
5. Tadeusz Kasprzycki
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1.Mieczysław Krauze- Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Jerzy Dolny
5. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
| _important_till | 2035-01-16 00:00:00 | 2039-01-16 00:00:00 |
|
8 |
2020-10-20 12:40:17 |
Dorota Zabrocka |
Pole full zmieniło wartość z '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Jan Hintz - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brand </div> <div> 3. Karol Wołoszyk </div> <div> 4. Krystyna Czapiewska </div> <div> 5. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1.Mieczysław Krauze- Przewodniczący </div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Jerzy Dolny </div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' na '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Jan Hintz - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brand </div> <div> 3. Karol Wołoszyk </div> <div> 4. Krystyna Czapiewska </div> <div> 5. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Mieczysław Krauze</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Jerzy Dolny </div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Rewizyjna:
1. Jan Hintz - Przewodniczący
2. Michał Brand
3. Karol Wołoszyk
4. Krystyna Czapiewska
5. Tadeusz Kasprzycki
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1.Mieczysław Krauze- Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Jerzy Dolny
5. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
Komisja Rewizyjna:
1. Jan Hintz - Przewodniczący
2. Michał Brand
3. Karol Wołoszyk
4. Krystyna Czapiewska
5. Tadeusz Kasprzycki
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Mieczysław Krauze
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Jerzy Dolny
5. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
|
9 |
2020-11-09 13:11:39 |
Dorota Zabrocka |
Pole full zmieniło wartość z '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Jan Hintz - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brand </div> <div> 3. Karol Wołoszyk </div> <div> 4. Krystyna Czapiewska </div> <div> 5. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Mieczysław Krauze</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Jerzy Dolny </div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' na '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Jan Hintz - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brand </div> <div> 3. Karol Wołoszyk </div> <div> 4. Krystyna Czapiewska </div> <div> 5. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Jerzy Dolny - Przewodniczący</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Mieczysław Krauze </div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Rewizyjna:
1. Jan Hintz - Przewodniczący
2. Michał Brand
3. Karol Wołoszyk
4. Krystyna Czapiewska
5. Tadeusz Kasprzycki
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Mieczysław Krauze
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Jerzy Dolny
5. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
Komisja Rewizyjna:
1. Jan Hintz - Przewodniczący
2. Michał Brand
3. Karol Wołoszyk
4. Krystyna Czapiewska
5. Tadeusz Kasprzycki
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Jerzy Dolny - Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Mieczysław Krauze
5. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
|
10 |
2021-03-03 15:01:09 |
Dorota Zabrocka |
Pole full zmieniło wartość z '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Jan Hintz - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brand </div> <div> 3. Karol Wołoszyk </div> <div> 4. Krystyna Czapiewska </div> <div> 5. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Jerzy Dolny - Przewodniczący</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Mieczysław Krauze </div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' na '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Jan Hintz - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brandt</div> <div> 3. Karol Wołoszyk </div> <div> 4. Krystyna Czapiewska </div> <div> 5. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Jerzy Dolny - Przewodniczący</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Mieczysław Krauze </div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Rewizyjna:
1. Jan Hintz - Przewodniczący
2. Michał Brand
3. Karol Wołoszyk
4. Krystyna Czapiewska
5. Tadeusz Kasprzycki
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Jerzy Dolny - Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Mieczysław Krauze
5. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
Komisja Rewizyjna:
1. Jan Hintz - Przewodniczący
2. Michał Brandt
3. Karol Wołoszyk
4. Krystyna Czapiewska
5. Tadeusz Kasprzycki
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Jerzy Dolny - Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Mieczysław Krauze
5. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
|
11 |
2021-03-03 15:01:59 |
Dorota Zabrocka |
Pole full zmieniło wartość z '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Jan Hintz - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brandt</div> <div> 3. Karol Wołoszyk </div> <div> 4. Krystyna Czapiewska </div> <div> 5. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Jerzy Dolny - Przewodniczący</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Mieczysław Krauze </div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' na '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Jan Hintz - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brandt</div> <div> 3. Karol Wołoszyk </div> <div> 4. Krystyna Czapiewska </div> <div> 5. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Jerzy Dolny - Przewodniczący</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Rewizyjna:
1. Jan Hintz - Przewodniczący
2. Michał Brandt
3. Karol Wołoszyk
4. Krystyna Czapiewska
5. Tadeusz Kasprzycki
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Jerzy Dolny - Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Mieczysław Krauze
5. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
Komisja Rewizyjna:
1. Jan Hintz - Przewodniczący
2. Michał Brandt
3. Karol Wołoszyk
4. Krystyna Czapiewska
5. Tadeusz Kasprzycki
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Jerzy Dolny - Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
|
12 |
2021-06-16 15:24:46 |
Dorota Zabrocka |
Pole full zmieniło wartość z '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Jan Hintz - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brandt</div> <div> 3. Karol Wołoszyk </div> <div> 4. Krystyna Czapiewska </div> <div> 5. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Jerzy Dolny - Przewodniczący</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' na '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Karol Wołoszyk - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brandt </div> <div> 3. Krystyna Czapiewska </div> <div> 4. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Jerzy Dolny - Przewodniczący</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Rewizyjna:
1. Jan Hintz - Przewodniczący
2. Michał Brandt
3. Karol Wołoszyk
4. Krystyna Czapiewska
5. Tadeusz Kasprzycki
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Jerzy Dolny - Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
Komisja Rewizyjna:
1. Karol Wołoszyk - Przewodniczący
2. Michał Brandt
3. Krystyna Czapiewska
4. Tadeusz Kasprzycki
5. Janusz Jereczek
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Jerzy Dolny - Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
|
13 |
2021-06-30 07:55:58 |
Dorota Zabrocka |
Pole full zmieniło wartość z '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Karol Wołoszyk - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brandt </div> <div> 3. Krystyna Czapiewska </div> <div> 4. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa-Kreft </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Michał Brandt </div> <div> 5. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Jerzy Dolny - Przewodniczący</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' na '<div> <strong>Komisja Rewizyjna:</strong></div> <div> 1. Karol Wołoszyk - Przewodniczący </div> <div> 2. Michał Brandt </div> <div> 3. Krystyna Czapiewska </div> <div> 4. Tadeusz Kasprzycki</div> <div> 5. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:</strong></div> <div> 1. lrena Treder - Przewodnicząca </div> <div> 2. Joanna Knopa- Kreft </div> <div> 3. Jerzy Dolny </div> <div> 4. Karol Wołoszyk </div> <div> 5. Bogumiła Rogowska</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie: </strong></div> <div> 1. Joanna Knopa-Kreft - Przewodnicząca </div> <div> 2. Mateusz Adamczyk </div> <div> 3. Michał Brandt </div> <div> 4. Adam Sulewski</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie: </strong></div> <div> 1. Jerzy Dolny - Przewodniczący</div> <div> 2. Tadeusz Kasprzycki </div> <div> 3. Janusz Nowakowski </div> <div> 4. Janusz Jereczek</div> <div> </div> <div> <strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:</strong></div> <div> 1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca </div> <div> 2. Janusz Nowakowski </div> <div> 3. Mateusz Adamczyk </div> <div> 4. Jan Hintz </div> <div> 5. lrena Treder</div> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Rewizyjna:
1. Karol Wołoszyk - Przewodniczący
2. Michał Brandt
3. Krystyna Czapiewska
4. Tadeusz Kasprzycki
5. Janusz Jereczek
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Bogumiła Rogowska - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa-Kreft
3. Mateusz Adamczyk
4. Michał Brandt
5. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Jerzy Dolny - Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
Komisja Rewizyjna:
1. Karol Wołoszyk - Przewodniczący
2. Michał Brandt
3. Krystyna Czapiewska
4. Tadeusz Kasprzycki
5. Janusz Jereczek
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy w składzie:
1. lrena Treder - Przewodnicząca
2. Joanna Knopa- Kreft
3. Jerzy Dolny
4. Karol Wołoszyk
5. Bogumiła Rogowska
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej w składzie:
1. Joanna Knopa-Kreft - Przewodnicząca
2. Mateusz Adamczyk
3. Michał Brandt
4. Adam Sulewski
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i lnfrastruktury w składzie:
1. Jerzy Dolny - Przewodniczący
2. Tadeusz Kasprzycki
3. Janusz Nowakowski
4. Janusz Jereczek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1. Krystyna Czapiewska- Przewodnicząca
2. Janusz Nowakowski
3. Mateusz Adamczyk
4. Jan Hintz
5. lrena Treder
|
|
1 |
2015-01-16 08:30:55 |
Dorota Zabrocka |
Utworzono artykuł 10594 o nazwie 'Komisje Rady Gminy Stara Kiszewa' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
id | puste | 10594 | user_id | puste | 17739 | resource_id | puste | 273 | name | puste | Komisje Rady Gminy Stara Kiszewa | category_id | puste | 3061 | language_id | puste | 1 | short | puste | członkowie komisji | full | puste |
Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Gminy
- Maciej Filipkowski – Przewodniczący Komisji
- Hanna Słomińska
- Marian Dera
- Adam Dębski
- Zdzisław Miętki
Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej
- Barbara Łangowska – Przewodnicząca Komisji
- Hanna Słomińska
- Małgorzata Szybowska
- Piotr Lubiński
- Sylweriusz Ronkowski
Komisja Rewizyjna
- Jan Błaszczyk – Przewodniczący Komisji
- Grażyna Lamczyk
- Zdzisław Miętki
- Daniel Urbanowicz
- Jan Zela
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury
- Mieczysław Krauze – Przewodniczący Komisji
- Adam Dębski
- Maciej Filipkowski
- Piotr Lubiński
- Daniel Urbanowicz
| publishfrom | puste | 2015-01-16 00:00:00 | _active | puste | 1 | slug | puste | komisje-rady-gminy-stara-kiszewa |
|